بازی و خوشبختی

خوشبختی اون لحظه هایه که وقتی می بینی دارم ظرفای شامو  می شورم،از پشت تو بغلت فشارم میدیو ازم می خای که وردستم بشی.یعنی من ظرفارو کف مالی کنم و تو آب بکشیشون.

خوشبختی صبح هاست که وقتی آماده شدی و غذاتو گذاشتی تو کیفت اون دست سردتو می کشی رو گونه هامو یه بوس کوچولو از رو لپم می کنی و می گی که مواظبه خودم باشم و منم دستای سردتو میذارم رو بازوهام تا یکم گرم بشه.

خوشبختی اون لحظه هایی که وقتی از سرکار بر میگردی ٣تا لیمو شیرین و می شورمو میارم و ۴قاچ می کنم یکیشو تو دهنه تو میذارم و یکی و تو دهن خودم.

خوشبختی اون لحظه ایی که وقتی وارد خونه میشی و می بینی من تو هال نیستم صدام می کنی و می گی کجایی گله من؟صدات نمیاد؟

خوشبختی اون لحظه ایی که بی بهونه برام یه دسته گل میخری و وقتی درو باز می کنم برای اینکه سورپرایز شم خودت نمیای تو و اول دسته گلو میاری تو و میگی تقدیم به عزیزترینم.

خوشبختی اون لحظه ایی که وقتی به رختخواب میریم،چراغارو خاموش می کنیم....تازه اول شب بیداریامونه.خواب رو فراموش می کنیم و حرف می زنیم...از اولینهامون می گیم و در مورد اون حسایی که اون روزا داشتیم حرف می زنیم .

خوشبختی درست اون لحظه ایه که وقتی سرت به کاری گرم میشه و من برای اینکه اذیتت نکنم میرم و رو تختمون دراز می کشم بعد از چند دقیقه که می بینی من نیستم کارتو رها می کنی و میای پیشم و ازم می پرسی حوصله ات سر رفت؟و با زور دستمو می کشیو می بریم تو هال

خوشبختی اون لحظه ایی که سرتو در گوشم میاری و یواشکی بهم می گی دوستم داری.

خوشبختی اون لحظه ایی که بهم می گی از سرکار فقط به شوق دیدن من میای خونه.

خوشبختی اون لحظه ایی که بهم می گی وقتی تو حرف نمی زنی خونمون سوت و کوره.

خوشبختی اون لحظه ایی که وقتی میری خونه مامان و بابات  ببینی از هر چیزی خریدن کمی هم برای تو و همسرت کنار گذاشتن.

خوشبختی یعنی وقتی یه روز تو تماس تلفنی به مامانت می گی که خسته شدی از آشپزی کردن،فرداش مامانت زنگ بزنه و برای  شام دعوتتون کنه و وقتی تو قبول نکنی بابات هم تلفنو بگیره و بازورو تهدید ازت بخاد که شب برای شام خونشون باشی.

خوشبختی یعنی داشتن یه مادرشوهر و پدرشوهر خوب که وقتی می بینن تو درست می گی پسرشونو دعوا کنن و طرف تو رو بگیرن

خوشبختی یعنی این که وقتی تو اداره نشستی گوشیت زنگ بخوره و ببینی اون ور خط خواهرته که زنگ زده تا حالتو بپرسه

خوشبختی یعنی این که داداشت بهت زنگ بزنه و بگه دوستش گردو ارزون اورده تو هم می خای برات بخرم.این جوری می فهمی که داداشه مهربونت همیشه به یادته

خوشبختی یعنی داشتن یه عالمه دوست مهربون و خوب که هر روز میانو نوشته هاتو می خونن و برات کامنت میذارن و وقتی می بینن چند روزی ازت خبری نیست  کامنت میذارن که نگرانت هستن.

خوشبختی یعنی تمام این چیزهای کوچولویی که تا وقتی به این بازی دعوت نشدیم ازشون حرفی نمی زنیم و ........

این بازی رو به دعوت جودی جونم انجام دادم...جودی جون تو وبلاگش خواسته:

دوست دارم شما هم از خوشبختی‌هاتون بگین و این زنجیره خوشبختی تا ابد تمومی نداشته باشه. منتظر شنیدنش هستم...

من هم از شما دوست عزیزی که میای و وبلاگه منو می خونی می خام  از خوشبختیت بگی تا این جوری از خدای مهربونت به خاطر این همه لطفی که بهت داشته تشکر کنی

خدانوشت:خدایا سپاس به خاطر این همه خوشبختی که به ما دادی .خدایا به ما توان تشکر و سپاسگزاری از نعماتت رابده.خدایا همیشه ما را در پناه خودت نگه دار و سلامت بدار تمام کسانی رو که دوستشان داریم.آمین 

ماشاالله .لا ماشاالناس.لا حول و لا قوه الا بلا العلی العظیم

/ 32 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهرو

خوصوصی دارم عسیسممممممممم[زبان]

مهرو

ببخشید داریییییییی[خجالت]

قاصدك

با اجازه لينكيدم دوست داشتي بلينك

زهرا

زهرا جونم memory card دوربینم error میده . برای همین هنوز عکس ننداختم. ولی فردا یه memory card دیگه میخرم و عکس میندازم ازش .

ضحی

ببخش سرتو درد آوردم با بدبختي هم برات کامنتارو گذاشتم باز نميشد اصلا کامنت دونيت.اينترنتم مشکل داره.

سلام گلی....خیلی حال کردم..با خوندنه این چیزیا! ان شاالله که مستدام باشه! چشم...دارم تایپ میکنم و چند مین دیگه میذارم تو بوم!

جوجو

من بودم!!!!!!!!!!!![خجالت]

سارا(من و شوشو)

ایشالا همیشه خدا خوشبخت باشی خانمی و به پای هم پیر بشین زیر سایه خانواده هاتون گلی

تربچه

سلام خانوم اول بگم واقعا زیبا بود افرین به این همه احساس قشنگ بعدش من لینک کردم شما هم دوست داشتی لینک کن پیش منم بیا بازم برمیگردم